Adana Öz Esin Nakliyat yılında Tahir ve Mustafa Esin  tarafından kurulmuş ve 30 yılı aşkın süredir durmaksızın hizmet vermeye devam etmektedir. Geçen süre içerisinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikleri olabildiğince hızlı bir şekilde hizmetlere yansıtmayı başarmıştır. Temelinde müşteri memnuniyeti olan firma, her geçen giderek büyüyerek hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Verilen hizmetler kapsamında evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, depolama hizmeti, asansörlü taşımacılık hizmetleri verilmektedir. İlk başladığı yıllarda evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren Öz Esin Nakliyat Adana'da  giderek büyüyüp gelişerek diğer hizmetleri de vermeye başlamıştır.

Müşteri memnuniyeti esaslı olarak çalışan firma, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla nakliyat hizmeti vermektedir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin bütün müşterilere aynı derece hizmet sağlamakla

birlikte, olanlara en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Her müşteri değerlidir. Bunun bilincinde olan firma, müşterilerin akıllarında soru işareti bırakmadan çalışmalarına devam etmektedir.

Yılların verdiği tecrübeye dayanarak yüksek düzeyde hizmet kalitesi sunulması, müşteri potansiyeli ve devamlılığı sağlanmasında büyük bir etken olmaktadır. Nakliyat hizmeti verilirken tüm güvenlik önlemleri üst düzeyde alınıp, eşyalar hasar görmeden en kısa zamanda yerine ulaştırılmaktadır.

Taşınma esnasında olabildiğince hızlı davranılarak zaman kaybının büyük ölçüde önüne geçilmektedir. Sunduğu kaliteli hizmetin yanında kusursuz bir nakliyat hizmeti sağlanması firmanın temel prensipleri arasında yer almaktadır. Eşyaların gerek depolanması, gerekse taşınması pandemi koşullarına uygun olarak yapılmaktadır. Salgını göz önünde bulunduran Adana Öz Esin , tüm pandemi kurallarını eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır.

Eşyaların hiçbir hasara maruz kalmadan yerine sağlam bir şekilde ulaştırılabilmesi için, eşya sigortası yapılmaktadır. Taşıma esnasında oluşabilecek zararlar firma tarafından karşılanmaktadır. Eşyaların paketlemesi için kullanılan malzemeler sağlam ve kaliteli malzemelerden oluşup, çizilmelere ve darbelere karşı bütün tedbirler alınmaktadır.

Nakliye hizmeti ciddi bir iştir ve karşılıklı güven gerektirmektedir. Adana Öz Esin müşterilerine her anlamda güven vererek onların istedikleri gibi içlerine sinen bir nakliye hizmeti almalarını sağlamaktadır. Hali hazırda birçok nakliye firması bulunmakta sunulan hizmet kaliteleri de farklı olabilmektedir.

İyi ve kaliteli bir nakliye firması bulmak her zaman kolay olmayabilir. Bunun için Öz Esin güvenilir ve kaliteli hizmetin doğru adresi olmaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli nakliye hizmeti sunması nedeniyle en çok tercih edilen nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Müşteriler en iyi şekilde dinlenerek ne istedikleri tespit edilmekte, bu doğrultuda müşteri memnuniyetine dayalı nakliye hizmeti verilmektedir. İletişim numaraları kullanılarak 7/24 firma ile iletişim kurulabilmekte ve verilen hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alınabilmektedir. www.adanaozesinnakliyat.com internet sitesi üzeriden de verilen hizmetlere dair birçok bilgiye ulaşılabilmektedir.

öz esin hakkımızda